Vonios kambario 3 D projektavimas

Vonios kambario 3 D projektavimas

Kadangi gyvenimas nestovi vietoje ir žmonės tampa vis reiklesni sau ir kitiems , "Simeks" prekybos centre Dariaus ir Girėno 73 pradėta teikti įtin svarbi paslauga mūsų klientams, t.y. vonios kambario interjero 3D projektavimo darbai su nauja " CAD Décor 2015" programa.
 
Braižymas trimatėje erdvėje,3D modeliavimas,tikroviško vaizdo atvaizdavimas,galimybė virtualiai analizuoti modeliuojamus objektus-visa tai padės klientui ištobulinti savo idėją ir pasiekti galutinio norimo rezultato.
O paprasčiau visa tai skamba taip : nori žmogus įsirengti vonios patalpą,turi pinigų,bet neturi ,vaizduotės ir įdėjų,jam kuo toliau tuo sunkiau sekasi vaikščioti po prekybos centrus ir apžiūrinėti pavienes padrikai padėstytas plyteles,plautuves veidrodžius,duris,šviestuvus ir panašiai – mes jūsų paslaugoms.

Sėdėdami priešais didelį ekraną, mes parinksime ir padėliosime jums tinkamas plytelių kolekcijas, šviestuvus, praustuvus ir kitą keramiką bei aksesuarus taip, kad tikrai liksite nenusivylę savo norais ir mūsų darbais.
Jei neturite laiko ir noro gaišti savo brangaus laiko,mes projektėlius atsiūsime derinimui į jūsų elektroninį paštą,o galutinį rezultatą įrašysime į nešiojamą laikmeną ("fliašą") ir visa tai nemokamai,jei prekes pirksite mūsų prekybos centre.

Mes dirbame tik su garsių Europos plytelių gamintojų produktais,tokių kaip "Paradyz", "Baldocer","Tubadzin", "TauCeramica", "Mapisa", "Cerrad" bei galime pasiūlyti iki 1700 kolekcijų. Manome,kad tai pakankamas kiekis pasiūlai ir žmogaus norams įgyvendinti.
 
Tautoje yra sakoma,kad nuoskauda dėl blogos kokybės išlieka ilgiau,nei džiaugsmas dėl mažos kainos !!!

„Simeks“ prekybos centras

Dariaus ir Girėno 73 b, Tauragė
  • I-V 8:00 - 18:00
  • VI 8:00 - 15:00
  • VII 9:00 - 14:00
  • +37069911466
  • simeks@simeks.lt

„SimeksBaumarket“

Tilžės plentas 29, Tauragė

„Simeks Statybų Bazė“

Gedimino 60, Tauragė